Start arrow Kuchnie
Kuchnie PDF Drukuj

Kuchnia to specyficzne pomieszczenie wymagające szczególnie precyzyjnego projektu. Charakter kuchni jest w pewien sposób uzależniony od Państwa trybu życia i upodobań. Nie należy kopiować aktualnych trendów, ale umiejętnie wpleść je w Państwa potrzeby. Dlatego należy rozważyć, czy kuchnia ma być "otwarta" na salon, czy odseparowana drzwiami. Z całą pewnością musi być funkcjonalnie rozplanowana, aby przyrządzanie potraw, codzienne lub okazjonalne, stanowiło dla Państwa przyjemność i było wygodne.

Oferta zawiera projekty: układ mebli, zmiany sieci technologicznych, wentylacja, układ okładzin ściennych i podłogi, dobór sprzętu AGD, dobór kolorystyki i oświetlenia, aranżacja okien.

Oferujemy kompletny projekt kuchni: wizualizacja z możliwością „spaceru” po projektowanej przestrzeni, rzut widziany z góry z umeblowaniem, armaturą i sprzętem AGD. Polecamy meble kuchenne do wykonania przez sprawdzonych partnerów - Studio Kuchenne eMKa.

Cennik

W zależności od zakresu obowiązków i powierzchni aranżowanego wnętrza od 10 do 90 zł netto (od 12,2 do 109,8 zł  z VAT) za m2.

Cena usług jest każdorazowo negocjowana zależy bowiem od skali planowanego przedsięwzięcia i zakresu  naszych obowiązków. W związku z tym zamieściliśmy cennik ogólny oraz koszty przykładowych usług wraz z opisem naszych obowiązków.

Zapoznaj się z cennikiem pozostałych usług i kosztami usług przykładowych - cenniki.

Zobacz także sposób realizacji usług.

 

Ciekawe

Praca
Partnerzy
23 Lipca 2014
Środa
Imieniny obchodzą:
Apolinary, Bogna,
Żelisław
Do końca roku zostało 162 dni.

Gościmy